Kurumsal

Mizan Metal

Mizan Metal Olarak 2002 Yılında Samsun ilinde kurulmuş olup Faaliyetlerine ısı malzemeleri yan ürünleri Piknik Mangal ve ızgara imalatına yeni bir anlayış ve yenilenen teknoloji ile devam etmektedir.
Amacımız Sürekli değişen teknoloji ve modellerimiz ile yeni modern işleme tesislerimizde Siz Müşterilerimize Kaliteli, Hesaplı ve farklı ürünler Sunmaktır.

Tescilli Olan Kendi Tasarımlarımız haricinde siz müşterilerimizin kendi tasarlamış olduğunuz mangal modellerinide özel olarak Uygulayabilmekteyiz.

Geleneği Sanata Dönüştürüyoruz…

Üretimde ve pazarda, istikrarlı kalite düzeyimizi korumak ve geliştirmek, iç ve dış piyasadaki müşterilerimizin memnuniyetini devam ettirmektir.,

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde lider olmak, Ulusal ve uluslararası arenada uzun vadeli ve sürekli yatırımlar gerçekleştirmek, Ekonomide istihdam yaratmak, Ülkeye yetenekli iş gücü kaynağı yaratmak üzere çağdaş eğitime önem vermek.

VİZYONUMUZ

Faaliyette bulunduğu her sektörden kaliteli hizmeti sunarak müşterilerini memnun etmeyi,
Ortak iş yapmakta olduğu, karşılıklı güven duygusunun esas olduğu kişi ve kurumlara da kazandıran bir iş çevresi yaratmayı,Çalışanların sürekli bir gelişme şansı yakalayabilecekleri mükemmel bir çalışma ortamı yaratmayı, Her türlü sorumluluğun bilincinde olarak sermayedarlarının karını maksimize etmeyi,
Çeşitli iş kollarında sürekli yatırımlar yaparak ve eğitimli iş gücü sağlayarak Türkiye ekonomisinin gelişmesinde önemli bir görev üstlenmeyi amaç edinmiştir.